One Vision Uygulama

One vision uygulaması; görselliğin açık hava reklamcılığında en iyi şekilde kullanıldığı uygulamadır. One vision ya da one way vision denilen uygulama cam yüzeye sahip binaların bir tarafından görüntü imkanı veren delikli folyoyla yapılan dijital baskı şeklidir. One vision uygulamasında uygulama yapılan binanın dışından bakıldığında sadece baskısı yapılan görsel görülür. Binanın içi kesinlikle görülmez.

İçerden bakıldığında ise dışarısı net bir şekilde görülebilir. Işık geçirmesi nedeniyle çok tercih edilen bir uygulama şeklidir. Her ebat ve ölçüdeki cama uygulanabilir. Bir binanın yüzeyini tamamen kaplayabildiği için görselliğin en göze çarpıcı şekilde kullanıldığı reklam şeklidir. One vision uygulaması ancak profesyonel grafikerler tarafından yapılabilir. Bursa one vision uygulamasının çok kullanıldığı şehirlerden biridir.

Ticaret hayatının canlı olduğu Bursa’da birçok firma görselliğin en etkin şekilde kullanıldığı ve en çok göze çarpan reklamcılık hizmeti olan one vision uygulamasını tercih etmektedir.  Bursa’da açık hava reklamcılığı yapan birçok ajans one vision uygulaması hizmetini profesyonelce vermektedir.